Добро пожаловать на бесплатный юридический форум Украины
Специальное предложение для адвокатов, юристов, экспертов special Мешает объявление? Закрыть --->

Позовна заява про розірвання шлюбу

Ответить
supermoder
СуперМодератор
СуперМодератор

Сообщение supermoder » 16 июн 2017, 13:47

До Олевського районного суду

Житомирської області

11001, м. Олевськ, вул. Володимирська, 7

Житомирська область

Позивач : Іванова Катерина Петрівна

17.02.1976 року народження, ідентифікаційний номер 3333344444, уродженка с. П-Роменська, Гадяцького району, жителька с. Кишин, Олевського району

Відповідач: Іванов Іван Іванович, 05.09 1974 року народження, ідентифікаційний номер 1111116666, уродженець с. Кишин, вул. Щорса, 27,

житель с. Кишин, Олевського району

П О З О В Н А З А Я В А

про розірвання шлюбу

24 березня 1984 року у Кишинській сільській раді Олевського району Житомирської областіої області я зареєструвала шлюб з Івановим І.І., актовий запис № 3, в зв’язку з чим своє прізвище Крат змінила на прізвище чоловіка Іванова.

Від спільного шлюбу маємо сина, Іванова Олега Івановича, 24 липня 1996 року народження.

Спільне життя з відповідачем не склалося, тому що у нас різні погляди на сімейне життя та обов'язки. На підставі чого в сім’ї відбувалися сварки, які поступово призвели до того, що ми стали зовсім чужими людьми. Можливості зберегти сім’ю немає. Подружні відносини між нами припинилися з серпня 2002 року. З цього часу спільне господарство не ведеться, спору про спільне майно немає (спір про поділ майна вирішимо в судовому порядку).

За таких обставин вважаю, що подальше спільне життя та збереження шлюбу суперечить моїм інтересам (інтересам дитини).

На примирення не згодна і тому вважаю, що необхідно розірвати шлюб. Шлюб ми розриваємо вперше.

Після розірвання шлюбу прошу відновити моє дошлюбне прізвище Крат (або залишити мені прізвище чоловіка Іванова).

На підставі вищевикладеного, керуючись ч.2 ст.104, ст.105, 110, 112 Сімейного кодексу України, -

П Р О Ш У :

1. Постановити рішення про розірвання шлюбу між мною та Івановим Іваном Івановичем, зареєстрований 24 березня 1984 року у Кишинській сільській раді Олевського району Житомирської області актовий запис № 3.

2. Неповнолітнього сина, Іванова І.І., залишити проживати зі мною.

Додаток :

1.Копія позовної заяви (2 шт)

2.Свідоцтво про шлюб (оригінал, копія)

3.Довідка про склад сім ї і місце проживання (оригінал, копія)

4.Квитанції про сплату державного мита та ітз.

5.Копія свідоцтва про народження дитини (2 шт.)

6.Копії паспортів та ідентифікаційних номерів відповідача та позивача.

«___»_________2017 року ___________ К.П. Іванова

(підпис)
Причина бана - препалка с нарушителем :lol:

Ответить

Вернуться в «Иски, заявления, жалобы»